E-zaproszenia ślubne

Zawiadomienia, e-zaproszenia ślubne, zaproszenia tradycyjne, winietki, układ stolików, okładka księgi gości weselnych, podziękowania itp. Możecie zlecić zaprojektowanie pojedynczych elementów, albo całego zestawu, zgodnie z identyfikacją wizualną.

E-zaproszenia ślubne

Dostaniecie ode mnie projekty w wersji do internetu i do druku. Możecie wykorzystać je w wersji elektronicznej np. jako e-zaproszenia ślubne. Jeśli potrzebujecie wydruki możecie je wykonać sami. Mogę Wam polecić sprawdzone drukarnie.

Koszt projektu e-zaproszenia ślubnego od 25 zł za grafikę wybraną z gotowych wzorów (opartych na programie Canva). Od 100 zł za indywidualnie zaprojektowany wzór. Inne elementy papeterii wyceniane są indywidualnie, w zależności od pracochłonności.
Personalizacja (np. zaproszeń, winietek) – 1,50 zł/szt.

E-zaproszenia ślubne – gotowe wzory

Poniżej znajdziecie galerię gotowych zawiadomień i zaproszeń ślubnych, na bazie których mogę zbudować identyfikację wizualną Waszego ślubu i wesela, bądź zaprojektować zaproszenie ślubne i pozostałe elementy papeterii.

Pracuję w programie Canva, który pozwala na niezwykle szybkie i wszechstronne projektowanie.

Po wybraniu wzoru, skontaktujcie się ze mną poprzez formularz. Omówimy niezbędne zmiany, ustalimy zakres prac, koszty i terminy.


Inne moje usługi