Złożenie zamówienia

Wypełnijcie formularz zamówienia, wskazując w nim rodzaj wybranej usługi i datę ślubu. W odpowiedzi otrzymacie ode mnie ankietę, aby przekazać mi niezbędne do projektu informacje. Jeśli nie zdecydujecie się na skorzystanie z gotowego wzoru, zaproponuję rozmowę, abym najlepiej poznała Wasze oczekiwania. Pod koniec przekażę Wam wycenę projektu i poproszę o przelew całości kwoty bądź zaliczki.

Wstępny projekt

Po dokonaniu ustaleń, czego oczekujecie i po opłaceniu zlecenia przystępuję do pracy. W zależności od projektu, wstępne propozycje dostaniecie po kilku (w przypadku zaproszeń), bądź kilkunastu dniach (jak przy stronie www).

Kolejnym etapem są poprawki, aby projekt idealnie spełniał Wasze oczekiwania. Standardowo w cenę wliczone są trzy poprawki.

Akceptacja projektu

Ostatnim etapem jest akceptacja projektu i ostateczne rozliczenie. Jeśli wszystko jest ok, w przypadku papeterii przesyłam Wam pliki elektroniczne w dwóch wersjach – .jpg do internetu i .pdf do druku w drukarni. Materiały na vloga lub filmowe zaproszenie umieszczę na serwerze do pobrania. W przypadku strony www ustalimy, czy chcecie ją sami dalej aktualizować (wyślę Wam krótkie videoszkolenie), czy wolicie powierzyć to mnie.